• An Updated Login Coming to the WordPress Mobile Apps

  Každého z nás může někdy potkat situace, kdy se objeví nějaké nečekané výdaje, a tím vzniknou náklady, které významně zatíží domácí rozpočet. Pakliže vám váš příjem nestačil k pokrytí těchto nečekaných výdajů, jistě jste zažádali o půjčku v bance.

  Pakliže vám byla žádost o půjčku v bance zamítnuta, je tomu tak pravděpodobně z důvodu toho, že máte negativní záznam v registru dlužníků. Mohlo se tak však stát i z důvodu toho, že vás banka shledala jako nedostatečně bonitního žadatele.

  peníze_16V dnešní době však nemusíte žádat jen o půjčky v bance, využijte možností, které vám nabízejí nebankovní půjčky online! Nebankovní půjčky online jsou výhodné v tom, že potřebné peníze můžete získat i během několika minut. Ať už zvolíte jakoukoliv z rychlých půjček, máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle bez zbytečných prodlev.

  Jestliže máte dluhy, se kterými si nevíte rady, poraďte se s odborníky, kteří se zabývají oddlužením. Pomohou vám zbavit se finančních potíží a postavit se znovu na vlastní nohy.

  Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

  Over the past few months the Mobile team has been thinking a lot about the login experience in the WordPress apps and how we could make it better — we’re never satisfied, you know, so we’re always trying to improve things. After much thought, and even more work, we’re very happy to unveil a new login experience in the WordPress apps.

  Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

  Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

  Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

   

   

  The WordPress apps are all free and available here.  

  Building a better login

  As we reimagined the login experience, there were a few key principles guiding us: keep it simple, minimize the distinction between a site hosted at WordPress.com versus somewhere else, and avoid anything that might be too clever. You see, the mechanisms for logging in to a site at WordPress.com are different from those at other WordPress sites. In the past, the apps have had two different login forms to handle the difference, but having two separate login forms meant it wasn’t always clear which form should be used. If the wrong form was used the apps had to try and guess what was really intended. This didn’t always work and could end in frustration. In the new login experience, we’ve done away with separate login forms and clever guesswork in favor of a simple, step-by-step flow that works with any WordPress site.

  We’re also adding more emphasis to logging in with magic links for WordPress.com users. A magic link is a special authentication link the apps send you via email, and which logs you in once you click it. Magic links are pretty handy and they can’t be accidentally misspelled like a password.

  What’s new

  The first thing you’ll see when logging in is a brief introduction to the app. We realize not everyone who installs the WordPress apps has a blog of their own, and some might not have even heard of WordPress. This screen is our way of saying “Welcome, let us give you a quick tour!” before logging in.

  Screenshot of prologue on iPhone

  The next screens ask for credentials, one piece of information at a time. This keeps the screen uncluttered and makes it easy to focus on a single task.

  Screenshot of magic links on Android device

  Some screens provide alternate login options. For example, if you do not have an account at WordPress.com you can instead enter your site address, or if you don’t have email configured on your phone to receive a magic link you can choose to enter your password instead.

  Screenshot of alternative login options on Android devices

  Finally, once logged in, a new screen shows your gravatar and the sites you have, with an option to log in to another site if you so desire.

  Screenshot of epilogue on iPhone

  Cheers

  To everyone who is already using the WordPress apps, you may never see the new login experience, and that’s okay! We’re happy you’re already enjoying WordPress on your mobile device. To everyone who is thinking about trying out the apps, we hope you’ll be delighted with a quick and easy login experience. You can download them right here.

  Filed under: Applications, Mobile, WordPress, WordPress.com
  Zdroj: https://nebankovnipujckybrno.wordpress.com/

  Máte finanční potíže, které musíte vyřešit pomocí půjčky? Žádali jste o půjčku v bance, ale byla vám zamítnuta? Nejspíš za to může skutečnost, že máte záznam v registru dlužníků, druhým důvodem pro zamítnutí vaší žádosti o půjčku mohla být ale i vaše nedostatečná bonita. Ať už vám tedy byla půjčka zamítnuta z jakéhokoliv důvodu, máte i jiné možnosti, jakým získat potřebné finanční prostředky. Jedním z nich jsou i krátkodobé půjčky, které jsou poskytovány celou řadou nebankovních společností působících na našem trhu.

  Krátkodobé půjčky vám pomohou jednoduše a rychle se postavit zpátky na vlastní nohy, a jsou vhodné především pro osoby, kterým byla bankovní půjčka zamítnuta. Pokud k těmto osobám patříte i vy mezi osoby, jimž banka žádost o půjčku zamítla, ale potřebujete nutně peníze k vyřešení svých finančních potíží, tak jsou krátkodobé půjčky tím pravým produktem pro vás.

  Categories: Online nové rychlé nebankovní půjčky

  Štítky:

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *