• Hypotéka České spořitelny až do 100 % hodnoty nemovitosti

  Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

  Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

  Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

  peníze_23

  Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

  Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

  Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

  Česká spořitelna je bankou mající hodně zkušeností s hypotékami. Hledáte možnost si půjčit na stavbu nového domu, na rekonstrukci domu nebo na zakoupení hotové nemovitosti? Jestliže nemáte dostatek financí, zajistěte si je díky hypotéce s nízkými úrokovými sazbami. Hypotéka České spořitelny se poskytuje až do 100 % hodnoty nemovitosti

  Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

  Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

  Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

   

  Online služby pro hypotéku

  Hypotéka České spořitelny nabízí různé služby. Jedná se i o online službu, kdy je vám k dispozici hypoteční kalkulátor. Na výběr máte různá hypoteční centra a lze si objednat online i Hypotéku České spořitelny.

  Rozumné investování do bydlení, rozumné půjčení

  Hypotéka České spořitelny se poskytuje bez poplatku za vyřízení a s nízkou úrokovou sazbou. U bytů se dá využít online ocenění zdarma. Při výstavbě lze peníze čerpat rychle a bez nutnosti předkládání faktur. Peníze jsou k dispozici až do 100 % hodnoty nemovitosti. Nemusíte použít žádné své peníze – ocenění nemovitosti se poskytuje v plné výši. Pokud bude hypotéka České spořitelny zřízena na delší dobu než 20 let a zároveň provedena fixace na tři až pět let, budou úrokové sazby zvýhodněny 0,3 %. Dále získáte navíc i finanční prémii za každé další období fixace.

  Jan S., Praha 2: Vzal jsem si hypotéku na nový dům od České spořitelny, protože jsem dlouholetým klientem a nechtělo se mi nic měnit. Jsem rád za dlouhodobé splácení, vyšší splátky by mi dělaly problémy.

  Hypotéka České spořitelny má i další výhody:

  • snadné vyřízení bez zbytečných poplatků
  • refinancování úvěrů za výhodných podmínek
  • hypotéka je levná, splácíte podle sebe
  • vedení účtu je zdarma
  • hypotéka má proměnnou úrokovou sazbu
  • bezpečné splácení, které nezatíží rodinný rozpočet
  • splatnost hypotéky je možná až na 30 let
  • k dispozici je i poradenství při nastavení hypotéky
  • možnost refinancování hypotéky
  Hypotéka České spořitelny

  angelolucas / Pixabay

  Zdroj: http://www.pujcky-pres-sms.cz/

  Nechcete nebo nemůžete dokládat bance svoje příjmy? Pak zvolte půjčku bez potvrzení o příjmu, které poskytují nebankovní společnosti působící na českém trhu.

  Půjčka bez potvrzení o příjmu je velmi žádaným produktem, který využívají jak nezaměstnaní, tak i maminky na mateřské dovolené, důchodci či živnostníci, kteří mohou mít s prokazováním svých příjmů potíže, ačkoliv to nutně nemusí znamenat, že by měli problémy se splácením půjčky potíže. Získejte nebankovní půjčky až do výše 50 tisíc Kč rychle a jednoduše bez zbytečného papírování.

  Categories: Online nové rychlé nebankovní půjčky

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *