Hypotéka České spořitelny až do 100 % hodnoty nemovitosti

Každého z nás může někdy potkat situace, kdy se objeví nějaké nečekané výdaje, a tím vzniknou náklady, které významně zatíží domácí rozpočet. Pakliže vám váš příjem nestačil k pokrytí těchto nečekaných výdajů, jistě jste zažádali o půjčku v bance.

Pakliže vám byla žádost o půjčku v bance zamítnuta, je tomu tak pravděpodobně z důvodu toho, že máte negativní záznam v registru dlužníků. Mohlo se tak však stát i z důvodu toho, že vás banka shledala jako nedostatečně bonitního žadatele.

peníze_16V dnešní době však nemusíte žádat jen o půjčky v bance, využijte možností, které vám nabízejí nebankovní půjčky online! Nebankovní půjčky online jsou výhodné v tom, že potřebné peníze můžete získat i během několika minut. Ať už zvolíte jakoukoliv z rychlých půjček, máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle bez zbytečných prodlev.

Jestliže máte dluhy, se kterými si nevíte rady, poraďte se s odborníky, kteří se zabývají oddlužením. Pomohou vám zbavit se finančních potíží a postavit se znovu na vlastní nohy.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Česká spořitelna je bankou mající hodně zkušeností s hypotékami. Hledáte možnost si půjčit na stavbu nového domu, na rekonstrukci domu nebo na zakoupení hotové nemovitosti? Jestliže nemáte dostatek financí, zajistěte si je díky hypotéce s nízkými úrokovými sazbami. Hypotéka České spořitelny se poskytuje až do 100 % hodnoty nemovitosti

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Online služby pro hypotéku

Hypotéka České spořitelny nabízí různé služby. Jedná se i o online službu, kdy je vám k dispozici hypoteční kalkulátor. Na výběr máte různá hypoteční centra a lze si objednat online i Hypotéku České spořitelny.

Rozumné investování do bydlení, rozumné půjčení

Hypotéka České spořitelny se poskytuje bez poplatku za vyřízení a s nízkou úrokovou sazbou. U bytů se dá využít online ocenění zdarma. Při výstavbě lze peníze čerpat rychle a bez nutnosti předkládání faktur. Peníze jsou k dispozici až do 100 % hodnoty nemovitosti. Nemusíte použít žádné své peníze – ocenění nemovitosti se poskytuje v plné výši. Pokud bude hypotéka České spořitelny zřízena na delší dobu než 20 let a zároveň provedena fixace na tři až pět let, budou úrokové sazby zvýhodněny 0,3 %. Dále získáte navíc i finanční prémii za každé další období fixace.

Jan S., Praha 2: Vzal jsem si hypotéku na nový dům od České spořitelny, protože jsem dlouholetým klientem a nechtělo se mi nic měnit. Jsem rád za dlouhodobé splácení, vyšší splátky by mi dělaly problémy.

Hypotéka České spořitelny má i další výhody:

  • snadné vyřízení bez zbytečných poplatků
  • refinancování úvěrů za výhodných podmínek
  • hypotéka je levná, splácíte podle sebe
  • vedení účtu je zdarma
  • hypotéka má proměnnou úrokovou sazbu
  • bezpečné splácení, které nezatíží rodinný rozpočet
  • splatnost hypotéky je možná až na 30 let
  • k dispozici je i poradenství při nastavení hypotéky
  • možnost refinancování hypotéky
Hypotéka České spořitelny

angelolucas / Pixabay

Zdroj: http://www.pujcky-pres-sms.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *