Malé půjčky

Každého z nás může někdy potkat situace, kdy se objeví nějaké nečekané výdaje, a tím vzniknou náklady, které významně zatíží domácí rozpočet. Pakliže vám váš příjem nestačil k pokrytí těchto nečekaných výdajů, jistě jste zažádali o půjčku v bance.

Pakliže vám byla žádost o půjčku v bance zamítnuta, je tomu tak pravděpodobně z důvodu toho, že máte negativní záznam v registru dlužníků. Mohlo se tak však stát i z důvodu toho, že vás banka shledala jako nedostatečně bonitního žadatele.

peníze_16V dnešní době však nemusíte žádat jen o půjčky v bance, využijte možností, které vám nabízejí nebankovní půjčky online! Nebankovní půjčky online jsou výhodné v tom, že potřebné peníze můžete získat i během několika minut. Ať už zvolíte jakoukoliv z rychlých půjček, máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle bez zbytečných prodlev.

Jestliže máte dluhy, se kterými si nevíte rady, poraďte se s odborníky, kteří se zabývají oddlužením. Pomohou vám zbavit se finančních potíží a postavit se znovu na vlastní nohy.

V dnešní době však máte díky nebankovním společnostem, které působí na našem trhu, mnoho možností. Tyto společnosti poskytují nejrůznější typy půjček, mezi nimiž jsou i půjčky bez registru ihned. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat potřebné peníze skutečně rychle bez zbytečných administrativních činností a prodlev s tím spojených. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat peníze na svůj účet téměř hned po schválení vaší žádosti o půjčku. Žádost o půjčky bez registru ihned podáte snadno prostřednictvím online formuláře v pohodlí vašeho domova. Stačí jen vyplnit formulář žádosti, a jakmile bude vaše žádost o půjčku odeslána, kontaktuje vás obchodní zástupce společnosti za účelem toho, aby si s vámi domluvil osobní schůzku, na níž společně proberete veškeré detaily půjčky.

Jaká to je malá půjčka? Každý si pod tímto pojmem představuje něco jiného. Někdo pokládá za malou půjčku pětistovku, jiný několik tisícovek a někdo by si vystačil jen s několika málo desítkami tisíc korun. Všeobecně se dá říct, že malá půjčka je taková, kterou dokážete v dohledné době také splatit, nejlépe za pár dnů či týdnů. Většinou se jedná o záležitost v řádu tisícovky, která má za úkol okamžitě vyřešit jakýkoli nenadálý výdaj. Například vám pochybí peníze pár dnů před výplatou nebo přijde nečekaná složenka, či je třeba neodkladně řešit pokažený spotřebič v domácnosti. Také oprava auta co s ním jezdíte denně do práce nevyjde právě nejlevněji. Pokud už v domácím rozpočtu nezbývají peníze a veškeré úspory jsou na nule, pak je půjčka jediným možným efektivním řešením. Daný problém zprovodíte ze světa jedna dvě a půjčku pak v pohodě splatíte. Jenomže, ve chvíli, kdy si potřebujete půjčit často zjistíte, že vlastně ani nevíte, po kterém úvěrovém produktu sáhnout. Půjčky se na vás valí ze všech stran, z rádia, televize, plakáty jsou oblepené tramvaje, autobusy, zastávky hromadných dopravních prostředků nebo nákupní centra. Možná vám některá z nich utkvěla v paměti, ale je to opravdu ta pravá pro vás? Ono totiž není půjčka jako půjčka, a vy si chcete přeci půjčit peníze co nejlevněji a za co nejlepších podmínek.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Malá půjčka od banky

Máte-li vedený účet v bance a snažíte se zároveň nalézt nejlepší půjčku pro sebe, pak možná nejprve ze všeho zapátráte ve svém online bankovnictví a budete se snažit zjistit, jaké možnosti vám banka nabízí. Často zjistíte, že prakticky nulové. Banka vám jen tak tisícovku nepůjčí pokud nevlastníte kreditní kartu  a nebo nemáte předem sjednaný kontokorent k běžnému účtu. V těchto případech lze účet přečerpat do povoleného limitu a půjčit si jen drobnou částku. Pokud ale uvažujete o klasické bankovní půjčce, pak vězte, že vám banka nabídne vždy úvěr daleko vyšší v desítkách či stovkách tisíc korun a to jen za předpokladu, že dokážete naplnit jejich striktní podmínky. To znamená projít lustrací v bankovním i nebankovním registru dlužníků a mít dostatečný příjem. Nesmíte být zadluženi, v exekuci nebo insolvenci. Proč si ale zbytečně sjednávat příliš vysoký úvěr, když tolik peněžních prostředků ani nepotřebujete? Není to zbytečné se takto zadlužovat? Když se totiž porozhlédnete v soukromém sektoru, najednou zjistíte, že vám půjčí přesně tolik, kolik chcete a za velmi jednoduchých podmínek. Půjčku si zde sjednáte jedna dvě. Nestojí to za to?

Chci půjčku

Drobná nebankovní půjčka

Nebankovní poskytovatelé půjček působí na úvěrovém trhu zejména proto, aby svým klientům pomohli převážně v kritických situacích. V těch jim zpravidla i jen pár korun doslova vytrhne trn z paty. Proto nikomu předem neurčují, kolik si mají půjčit, konkrétní částku si určí klient sám a zároveň také dobu, za kterou je schopen půjčku splatit. Vzhledem k tomu, že malé půjčky jsou mezi zákazníky poměrně často vyhledávané, jsou také velmi jednoduché na vyřízení. Půjčit si třeba jen pětistovku do výplaty můžete za pár minut a nepotřebujete k tomu nic víc než připojení k internetu a mobilní telefon. U tak malé půjčky nemusíte mít žádného ručitele, nikdo nevyžaduje po vás doklad o příjmech ze zaměstnání a registry dlužníků bývají zpravidla opomíjeny. Avšak na druhou stranu je třeba počítat s tím, že riziko sjednaného úvěru je třeba něčím vyvážit. Takže za tak malou rychlou půjčku zaplatíte vyšší úroky a doba splatnosti bude stanovena na několik dnů. Je tedy jen a jen na vás, zda vám takové podmínky vyhovují či nikoli. Pokud řešíte naléhavou životní situaci, dá se na ně přistoupit. Malé půjčky jsou u nebankovních společností specifickou kategorií tzv. mikropůjček, které mají již předem jasně dané podmínky. V prvé řadě se obejdou bez jakékoli administrativy a u některých společností můžete využít různé benefity navíc. Ne náhodou zde nebankovní společnosti nabízí například první půjčku zdarma bez poplatku. Prostě splatíte přesně tolik peněz, kolik jste si půjčili, takže v konečném výsledku navíc nezaplatíte ani korunu. Z toho důvodu je třeba prvotnímu výběru vhodného poskytovatele věnovat obzvlášť velkou pozornost a nejprve se zaměřit na online srovnávač půjček, který s výběrem nejvhodnějšího úvěrového produktu v mnohém pomůže.

Online půjčka v hotovosti nebo na účet

Nebankovní společnosti jsou si plně vědomi toho, že musí být co nejblíže svým klientům, a proto nabízí kompletní sjednání půjčky jen v prostředí internetu. Navíc budete potřebovat pouze mobilní telefon. Rychlou online půjčku si sjednáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jen rychlý interaktivní formulář. V něm uvedete své identifikační údaje, emailovou adresu, telefonní číslo, kolik chcete půjčit a na jak dlouho. Poté žádost odešlete a ta je v kteroukoli denní či noční dobu okamžitě zpracována plně automatizovaným systémem, který rozhodne ihned o schválení půjčky. O výsledku schvalovacího procesu jste záhy informováni emailem a je-li kladný na mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem, který přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Poté jsou peníze ihned vyplaceny na bankovní účet a nebo v hotovosti. Přitom ani druhá alternativa není nijak časově náročná a peníze držíte v ruce ještě týž den, kdy o půjčku požádáte. Pro hotovost si můžete zajít třeba do nejbližší trafiky na rohu co si běžně kupujete noviny a nebo si zajedete na čerpací stanici. Zde vám peníze předá přímo do ruky obsluha platebního terminálu na základě elektronického kódu, který jste obdrželi SMSkou. Nic víc nepotřebujete, vše probíhá naprosto anonymně, nikomu se nemusíte ničím prokazovat. Dokonce k vyplacení peněz v hotovosti nemusíte mít ani vlastní bankovní účet, takže pokud jej chcete z nějakého důvodu obejít a nebo jím třeba momentálně nemůžete disponovat, máte možnost. Malé půjčky jsou zpravidla bezúčelové úvěry, které lze využít na cokoli. Nikomu nemusíte tedy sdělovat, jak s vyplacenými peněžními prostředky v budoucnu naložíte.

Malé půjčky poskytuje řada solidních renomovaných nebankovních společností, u nichž se absolutně nemusíte obávat nekvalitních služeb. Vždy si půjčte jen tolik peněz, kolik nezbytně nutně potřebujete a splatnost půjčky dobře uvažte dle svých individuálních možností.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *