Nebankovní americká hypotéka je zdrojem peněz na cokoliv

Každého z nás může někdy potkat situace, kdy se objeví nějaké nečekané výdaje, a tím vzniknou náklady, které významně zatíží domácí rozpočet. Pakliže vám váš příjem nestačil k pokrytí těchto nečekaných výdajů, jistě jste zažádali o půjčku v bance.

Pakliže vám byla žádost o půjčku v bance zamítnuta, je tomu tak pravděpodobně z důvodu toho, že máte negativní záznam v registru dlužníků. Mohlo se tak však stát i z důvodu toho, že vás banka shledala jako nedostatečně bonitního žadatele.

peníze_16V dnešní době však nemusíte žádat jen o půjčky v bance, využijte možností, které vám nabízejí nebankovní půjčky online! Nebankovní půjčky online jsou výhodné v tom, že potřebné peníze můžete získat i během několika minut. Ať už zvolíte jakoukoliv z rychlých půjček, máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle bez zbytečných prodlev.

Jestliže máte dluhy, se kterými si nevíte rady, poraďte se s odborníky, kteří se zabývají oddlužením. Pomohou vám zbavit se finančních potíží a postavit se znovu na vlastní nohy.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Nebankovní americká hypotéka představuje neúčelový druh hypotéky. Vypůjčené peníze se zastavují vždy nemovitostí klienta, někde se povoluje i zastavení nemovitého majetku třetí osoby.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Nebankovní americká hypotéka na cokoliv

K zástavě se hodí použít rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, stavební pozemek nebo      rekreační chatu. Vyřízení americké nebankovní hypotéky se neobejde bez potřebné dokumentace. Zpravidla budete potřebovat fotografie nemovitosti – z vnitřního i vnějšího prostoru, aktuální list vlastnictví z Katastru nemovitostí.

Pokud se bude vyplácet zástava, je potřeba dodat i vyčíslenou dlužnou částku od věřitele. U většiny nebankovních amerických hypoték nezáleží na tom, jestli máte záznamy v bankovních a nebankovních registrech. Nevyžadují se ani ručitelé, postačí zástava nemovitosti jako zajištění pro případy vašeho nesplácení.

Pavel K., Rožnov p.R.: Vzal jsem si nebankovní americkou hypotéku a potěšilo mne, že nemusím vše použít jenom na rekonstrukci domu, ale i na jiné potřeby.

Nebankovní americká hypotéka má své výhody:

  • nízká roční úroková sazba
  • splácení až do 30 let
  • poskytují se úvěry ve vyšších částkách – záleží na hodnotě zastavované nemovitosti
  • úvěr se vyřizuje rychle a bez zbytečného papírování
  • poplatky na poskytnutí a posouzení americké hypotéky se neplatí předem
  • neprokazuje se účel použití peněz
  • neprokazují se vaše příjmy ze zaměstnání nebo z podnikání
  • úvěr je možné kdykoliv doplatit dříve – někde s poplatkem a jinde zdarma
  • dají se skládat i mimořádné splátka, většinou bez sankcí
  • lze si udělat rezervy pro nečekané situace – například období bez zaměstnání, nebo dlouhodobé nemoci

Je pravdou, že nebankovní americká hypotéka se dá splácet delší dobu, klidně i desítky let, ale uvědomte si, že i nízké úroky na hodně let vás mohou přijít draho. Je tedy dobré počítat předem, abyste zbytečně neplatili moc.

Nebankovní americká hypotéka

moerschy / Pixabay

Zdroj: http://www.pujcky-pres-sms.cz/

Nechcete nebo nemůžete dokládat bance svoje příjmy? Pak zvolte půjčku bez potvrzení o příjmu, které poskytují nebankovní společnosti působící na českém trhu.

Půjčka bez potvrzení o příjmu je velmi žádaným produktem, který využívají jak nezaměstnaní, tak i maminky na mateřské dovolené, důchodci či živnostníci, kteří mohou mít s prokazováním svých příjmů potíže, ačkoliv to nutně nemusí znamenat, že by měli problémy se splácením půjčky potíže. Získejte nebankovní půjčky až do výše 50 tisíc Kč rychle a jednoduše bez zbytečného papírování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *