• Půjčka bez registru a ručení

  Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

  Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

  Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

  peníze_23

  Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

  Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

  Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

  Máte-li záznam v registru, může to být v případě žádosti o půjčku značný problém. Takový fakt v některých případech nevyváží ani další záruky splacení třeba v podobě ručitele, zástavy majetku nebo doložení příjmu. Obzvlášť u tradičních bankovních domů se často shledáte s odmítavou odpovědí. Jenomže s registrem dlužníků to není zase tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá. Mnoho jedinců, kteří se zde shodou životních událostí ocitli, nepatří ani zdaleka mezi chronické neplatiče, kteří by se záměrně vyhýbali plnění svých závazků. Však to jistě znáte, firma zkrachuje, propustí zaměstnance nebo nemá na výplaty a váš finanční rozpočet zaznamená první trhliny. Nějaký čas jedete na úspory, ale ani ty nejsou bezedné a prostě jednoduše jednoho dne dojdou. Když se pak dostanete do situace, kdy nevíte zda zaplatit napřed složenky nebo pokrýt základní životní potřeby rodiny, dluhy začnou narůstat. A zde je právě kámen úrazu. Jeden měsíc nezaplatíte fakturu za telefon, dodavatelům energií, druhý, třetí a už je vaše osoba vedena v registru. Opravdu k tomu stačí málo, a proto není možno házet všechny dlužníky do jednoho pytle. Jenomže, nakolik je vaše evidence v registru oprávněná, to už nikdo posuzovat nebude, a určitě ne v bance. Této skutečnosti jsou si ale vědomi nebankovní společnosti, které se snaží lidem pomoci i v takových situacích a žádost o půjčku neposuzují jen na základě evidence v registru dlužníků.

  Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

  Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

  Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

   

   

  Nebankovní půjčka bez nahlížení do registru

  Všechny nebankovní společnosti se snaží žádost o půjčku svým klientům co nejvíce usnadnit, a tak se velmi často stávají záchytným bodem i pro lidi, kteří nemají absolutně žádnou šanci dosáhnout na bankovní půjčku. I když je podle novely zákona o spotřebitelském úvěru zákonnou povinností všech finančních společností dopředu si ověřit platební schopnost žadatele, nerozhodují o půjčce jen podle toho, zda jste v evidenci vedeni či nikoli. Za určitých okolností jsou nebankovní společnosti ochotny tento fakt tolerovat. Jedná se zejména o případy, kdy vaše jméno přetrvává v registru i poté, co jste své dluhy uhradili. Bohužel, tomu nahrává i skutečnost, že registry dlužníků evidují informace o dlužnících i po několik dalších let. Dobrou zprávou určitě je, že každá žádost je posuzována především individuálně, a proto i když máte dluhy, záleží také na tom, jakého jsou charakteru. Je samozřejmé, že opravdovým neplatičům, lidem s několika exekucemi, v insolvenci, jen tak někdo půjčku neposkytne. Každá firma se snaží riziko návratnosti vynaložené investice eliminovat na nejnižší možnou míru a v případě malých půjček třeba volí například vyšší úrokovou sazbu nebo kratší dobu splatnosti. Je pak jen na zákazníkovi, zda na takové podmínky přistoupí a opravdu se mu to vyplatí. Nakonec, i když nestačíte hradit splátky půjčky včas, vždy si můžete splatnost prodloužit, ovšem za další poplatek. Avšak vždy je to lepší než přestat platit úplně a nechat dluhy narůstat do astronomických rozměrů. Na sankcích a úrocích z prodlení byste stejně nakonec zaplatili daleko víc, než za pouhý poplatek za prodloužení úvěrové smlouvy.

  Chci půjčit

  Online půjčka bez ručení

  Nebankovní půjčky jsou pro svoji jednoduchost mezi klienty ve značné oblibě. Stačí jen pár kliků na internetu a půjčku si sjednáte jedna dvě. Z toho důvodu je mezi lidmi poměrně rozšířený názor, že nebankovní společnosti půjčí doslova každému. Je to sice pravda, ale všeho s mírou. Přeci jen určité podmínky musíte naplnit. Chcete-li půjčku v řádu několika stovek tisíc, případně milionu korun, není to nemožné, ale záruky splacení budou podstatně vyšší než u malé mikropůjčky do výplaty. U vyšší sumy je třeba poskytnout společnosti ručení formou další osoby a nebo zástavou majetku. Avšak i zde platí, že i velkou půjčku si jednoduše vyřídíte na internetu. Podáte jednoduchou online žádost, v ní uvedete své identifikační a kontaktní údaje a vyčkáte pár minut na schválení. Je-li vám půjčka přiklepnuta, následně jste kontaktováni pracovníkem úvěrové společnosti a s ním se dohodnete na dalších podrobnostech. Buď bude nutno doložit váš příjem, případně doklady týkající se zástavy nemovitosti nebo ručitele. Dokumenty lze zaslat běžnou elektronickou cestou, pokud se nechcete zdržovat osobní návštěvou pobočky. Případně některé úvěrové společnosti nabízí možnost návštěvy obchodního zástupce přímo ve vaší domácnosti. Ale to už záleží jen na vás, čemu dáváte přednost. Jelikož u malých půjček není vyžadováno ručení, může u některých společností vzejít požadavek na zvýšení bonity klienta formou doložení potvrzení o příjmu. Ale i to může mít různorodou podobu. Nemusí se jednat jen o příjmy z klasického zaměstnání, svoji šanci mají i lidé, kteří mají příjmy z krátkodobé brigády, pobírají mateřskou, rodičovský příspěvek, podporu v nezaměstnanosti, stipendium, důchod, atd. Důležité je, aby  se jednalo o nějaký pravidelný měsíční příjem, pak vám může společnost nabídnout i lepší úrokovou sazbu a přijatelnější podmínky splácení.

  Půjčka od soukromého investora

  Pokud máte trable s registrem dlužníků a chcete se v každém případě vyhnout jeho kontrole, můžete vložit své naděje do  půjčky od soukromé osoby. Tu si vždycky sjednáte jen na základě individuálních podmínek, které jsou ochotny akceptovat obě strany. Nemusíte tedy dodržovat žádné standardní podmínky bank či některých nebankovních společností, pokud vám v žádném případě nevyhovují. Soukromého investora nezajímá vaše platební minulost, nezkoumá registry dlužníků a nepotřebuje vědět kolik vyděláváte. Důležité je, abyste mu půjčku v dohodnutém termínu splatili. Takové služby jsou ale na druhou stranu vyváženy podstatně vyšším úrokem. S nabídkou soukromých investorů se setkáte zejména na různých inzertních servrech, kde můžete zvolit i obrácený postup a sami půjčku poptávat. Avšak v každém případě buďte velmi opatrní a dříve než podepíšete smlouvu o půjčce, nejprve si daného investora prověřte. Poptejte se známých na zkušenosti, zapátrejte na sociálních sítích a teprve na základě relevantních informací se rozhodujte. Do budoucna si tak ušetříte nemalé problémy.

  Půjčka bez registru a bez ručení je velmi často malá neúčelová půjčka, kterou můžete využít na cokoli. Vzhledem k tomu, že si ji na internetu bez jakékoli obtěžující administrativy sjednáte za pár minut, může být pro vás rychlým zdrojem peněžních prostředků.


  Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

  Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

  Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

  peníze_3

  Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

  Categories: Rychlá půjčka do výplaty

  Štítky:

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *