• Půjčky bez potvrzení příjmu

  Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

  Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

  Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

  peníze_23

  Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

  Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

  Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

  Potřebujete půjčku a přitom nechcete nikomu prokazovat svůj finanční příjem? I to je možné, avšak musíte zvolit ten správný finanční produkt. Zákon o spotřebitelském úvěru ukládá za povinnost všem úvěrovým společnostem ověřit si platební schopnost klienta, a tak většina firem požaduje potvrzení o výši příjmu. Avšak každá společnost k tomuto aspektu přihlíží jinak, a tak existuje zcela specifická kategorie půjček bez potvrzení příjmu, která se obejde bez jakékoli administrativní zátěže. Na podmínky půjčky hravě dosáhnou všichni, pro něž je doložení příjmu problematické – nezaměstnaní, začínající podnikatelé, matky na mateřské či rodičovské dovolené, studenti, důchodci. Žádost o půjčku bez potvrzení příjmu je posuzována na základě individuálních kritérií každého klienta.

  Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

  Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

  Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

   

  Nemáte jak doložit svůj příjem?

  Půjčky bez doložení příjmu jsou poměrně často vyhledávaným finančním produktem u lidí, kteří momentálně nemají jak doložit příjem z klasického zaměstnání. Tento fakt je zejména značnou překážkou při žádosti o půjčku v bance, kde kromě nahlížení do registru dlužníků je potvrzení o příjmu prvořadým kritériem pro schválení půjčky. Pokud tedy nedisponujete dostatečným příjmem, banka vám žádost o půjčku neschválí. Více benevolentní přístup mají nebankovní společnosti, které k požadavku potvrzení o příjmu přistupují zcela rozdílně.

  Nebankovní půjčka pro lidi bez příjmu

  Nebankovní půjčka zpravidla řeší finanční situaci u lidí, kteří na bankovní půjčku nemohou z jakéhokoli důvodu dosáhnout. Avšak i nebankovní společnosti si musí ověřit, zda je klient do budoucna schopen půjčku splatit či nikoli. Pokud se nejedná o chronického dlužníka zkoumají výši příjmu, avšak každá společnost jinak. Proto si pro půjčku bez potvrzení o příjmu zvolte takovou společnost, která dokáže bez problému akceptovat vaše možnosti. V opačném případě byste mohli i v nebankovním sektoru narazit. Kromě tradičního potvrzení o výši příjmu z klasického zaměstnání může být dostačující jakýkoli pravidelný měsíční příjem. Sem patří příjmy z brigády, mateřská, rodičovský příspěvek, důchod, pobírání sociálních dávek, podpory v nezaměstnanosti, renty, atd. Dokonce i v případě zaměstnaneckého poměru nemusíte nikde shánět potvrzení a úvěrová společnost si ověří vaše příjmy sama na mzdové účtárně firmy, kde pracujete. Tím pádem se zbavíte jakékoli administrativní zátěže a půjčku si vyjednáte velmi rychle.

  Požádat o půjčku

  Online půjčka bez příjmu

  Nejrychlejším způsobem, jak se dostat k chybějícím peněžním prostředkům, je zpravidla online půjčka. Tu si sjednáte jen na internetu za pár minut a tudíž nemusíte nikam na kamennou pobočku společnosti. Rychlá online půjčka je dostupná v jakékoli výši, ovšem podle toho se odvíjí také podmínky poskytnutí úvěru. Pokud poskytovatel půjčky nevyžaduje potvrzení o příjmu, je vystaven podstatně vyššímu riziku splacení, které se snaží na druhou stranu vyvážit vyšší úrokovou sazbou, nutností ručení a tvrdými sankcemi při nesplácení. Online půjčka bez příjmu je zpravidla bezúčelová, nemusíte nikomu sdělovat na co získané peněžní prostředky využijete. Z toho důvodu se může stát například počátečním kapitálem pro začínající podnikatele, investicí do rozvoje podnikání či může odvrátit hrozbu exekuce, splatit dluhy, zaplatit účty nebo překlenout kritické období do další výplaty. Půjčka bez potvrzení příjmu může být vyplacena na bankovní účet, případně si můžete peníze vyzvednout v hotovosti.

  Žádost o rychlou půjčku bez příjmu

  Chcete-li mít peníze opravdu rychle a nemáte jak doložit svůj příjem, můžete si ze specifické kategorie půjček bez potvrzení o příjmu vybrat vhodného poskytovatele a přímo na jeho webových stránkách podat rychlou online žádost. Ta má podobu krátkého formuláře, zadáte své identifikační údaje a posuvníkem si navolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Žádost odešlete, následně je zpracována plně automatizovaným systémem a vy jste obratem informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, obdržíte na svůj mobilní telefon krátkou SMS zprávu s kódem, který přepíšete do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Pokud některá společnost vyžaduje doložit nezbytné dokumenty, stačí je zaslat elektronickou cestou a nahrát přes váš uživatelský účet. V případě nejasností je vám k dispozici neustálá podpora na online chatu nebo telefonu.

  Půjčka bez potvrzení příjmu je zpravidla půjčka bez zbytečného papírování, nemusíte dokládat výplatní pásky, výpisy z účtu a zdroje svých příjmů. Půjčka vám pomůže v jakékoli tíživé životní situaci a je řešením, i když momentálně nedisponujete bankovním účtem. Půjčka je bez poplatku předem a doba splatnosti se většinou odvíjí od výše poskytnutého úvěru.


  Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

  Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

  Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

  peníze_3

  Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

  Categories: Rychlá půjčka do výplaty

  Štítky:

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *