• Půjčky bez potvrzení příjmu

  Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

  Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

  Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

  peníze_23

  Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

  Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

  V dnešní době však máte díky nebankovním společnostem, které působí na našem trhu, mnoho možností. Tyto společnosti poskytují nejrůznější typy půjček, mezi nimiž jsou i půjčky bez registru ihned. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat potřebné peníze skutečně rychle bez zbytečných administrativních činností a prodlev s tím spojených. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat peníze na svůj účet téměř hned po schválení vaší žádosti o půjčku. Žádost o půjčky bez registru ihned podáte snadno prostřednictvím online formuláře v pohodlí vašeho domova. Stačí jen vyplnit formulář žádosti, a jakmile bude vaše žádost o půjčku odeslána, kontaktuje vás obchodní zástupce společnosti za účelem toho, aby si s vámi domluvil osobní schůzku, na níž společně proberete veškeré detaily půjčky.

  Potřebujete půjčku a přitom nechcete nikomu prokazovat svůj finanční příjem? I to je možné, avšak musíte zvolit ten správný finanční produkt. Zákon o spotřebitelském úvěru ukládá za povinnost všem úvěrovým společnostem ověřit si platební schopnost klienta, a tak většina firem požaduje potvrzení o výši příjmu. Avšak každá společnost k tomuto aspektu přihlíží jinak, a tak existuje zcela specifická kategorie půjček bez potvrzení příjmu, která se obejde bez jakékoli administrativní zátěže. Na podmínky půjčky hravě dosáhnou všichni, pro něž je doložení příjmu problematické – nezaměstnaní, začínající podnikatelé, matky na mateřské či rodičovské dovolené, studenti, důchodci. Žádost o půjčku bez potvrzení příjmu je posuzována na základě individuálních kritérií každého klienta.

  Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

  Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

  Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

   

   

  Nemáte jak doložit svůj příjem?

  Půjčky bez doložení příjmu jsou poměrně často vyhledávaným finančním produktem u lidí, kteří momentálně nemají jak doložit příjem z klasického zaměstnání. Tento fakt je zejména značnou překážkou při žádosti o půjčku v bance, kde kromě nahlížení do registru dlužníků je potvrzení o příjmu prvořadým kritériem pro schválení půjčky. Pokud tedy nedisponujete dostatečným příjmem, banka vám žádost o půjčku neschválí. Více benevolentní přístup mají nebankovní společnosti, které k požadavku potvrzení o příjmu přistupují zcela rozdílně.

  Nebankovní půjčka pro lidi bez příjmu

  Nebankovní půjčka zpravidla řeší finanční situaci u lidí, kteří na bankovní půjčku nemohou z jakéhokoli důvodu dosáhnout. Avšak i nebankovní společnosti si musí ověřit, zda je klient do budoucna schopen půjčku splatit či nikoli. Pokud se nejedná o chronického dlužníka zkoumají výši příjmu, avšak každá společnost jinak. Proto si pro půjčku bez potvrzení o příjmu zvolte takovou společnost, která dokáže bez problému akceptovat vaše možnosti. V opačném případě byste mohli i v nebankovním sektoru narazit. Kromě tradičního potvrzení o výši příjmu z klasického zaměstnání může být dostačující jakýkoli pravidelný měsíční příjem. Sem patří příjmy z brigády, mateřská, rodičovský příspěvek, důchod, pobírání sociálních dávek, podpory v nezaměstnanosti, renty, atd. Dokonce i v případě zaměstnaneckého poměru nemusíte nikde shánět potvrzení a úvěrová společnost si ověří vaše příjmy sama na mzdové účtárně firmy, kde pracujete. Tím pádem se zbavíte jakékoli administrativní zátěže a půjčku si vyjednáte velmi rychle.

  Požádat o půjčku

  Online půjčka bez příjmu

  Nejrychlejším způsobem, jak se dostat k chybějícím peněžním prostředkům, je zpravidla online půjčka. Tu si sjednáte jen na internetu za pár minut a tudíž nemusíte nikam na kamennou pobočku společnosti. Rychlá online půjčka je dostupná v jakékoli výši, ovšem podle toho se odvíjí také podmínky poskytnutí úvěru. Pokud poskytovatel půjčky nevyžaduje potvrzení o příjmu, je vystaven podstatně vyššímu riziku splacení, které se snaží na druhou stranu vyvážit vyšší úrokovou sazbou, nutností ručení a tvrdými sankcemi při nesplácení. Online půjčka bez příjmu je zpravidla bezúčelová, nemusíte nikomu sdělovat na co získané peněžní prostředky využijete. Z toho důvodu se může stát například počátečním kapitálem pro začínající podnikatele, investicí do rozvoje podnikání či může odvrátit hrozbu exekuce, splatit dluhy, zaplatit účty nebo překlenout kritické období do další výplaty. Půjčka bez potvrzení příjmu může být vyplacena na bankovní účet, případně si můžete peníze vyzvednout v hotovosti.

  Žádost o rychlou půjčku bez příjmu

  Chcete-li mít peníze opravdu rychle a nemáte jak doložit svůj příjem, můžete si ze specifické kategorie půjček bez potvrzení o příjmu vybrat vhodného poskytovatele a přímo na jeho webových stránkách podat rychlou online žádost. Ta má podobu krátkého formuláře, zadáte své identifikační údaje a posuvníkem si navolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Žádost odešlete, následně je zpracována plně automatizovaným systémem a vy jste obratem informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, obdržíte na svůj mobilní telefon krátkou SMS zprávu s kódem, který přepíšete do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Pokud některá společnost vyžaduje doložit nezbytné dokumenty, stačí je zaslat elektronickou cestou a nahrát přes váš uživatelský účet. V případě nejasností je vám k dispozici neustálá podpora na online chatu nebo telefonu.

  Půjčka bez potvrzení příjmu je zpravidla půjčka bez zbytečného papírování, nemusíte dokládat výplatní pásky, výpisy z účtu a zdroje svých příjmů. Půjčka vám pomůže v jakékoli tíživé životní situaci a je řešením, i když momentálně nedisponujete bankovním účtem. Půjčka je bez poplatku předem a doba splatnosti se většinou odvíjí od výše poskytnutého úvěru.


  Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

  Máte finanční potíže, které musíte vyřešit pomocí půjčky? Žádali jste o půjčku v bance, ale byla vám zamítnuta? Nejspíš za to může skutečnost, že máte záznam v registru dlužníků, druhým důvodem pro zamítnutí vaší žádosti o půjčku mohla být ale i vaše nedostatečná bonita. Ať už vám tedy byla půjčka zamítnuta z jakéhokoliv důvodu, máte i jiné možnosti, jakým získat potřebné finanční prostředky. Jedním z nich jsou i krátkodobé půjčky, které jsou poskytovány celou řadou nebankovních společností působících na našem trhu.

  Krátkodobé půjčky vám pomohou jednoduše a rychle se postavit zpátky na vlastní nohy, a jsou vhodné především pro osoby, kterým byla bankovní půjčka zamítnuta. Pokud k těmto osobám patříte i vy mezi osoby, jimž banka žádost o půjčku zamítla, ale potřebujete nutně peníze k vyřešení svých finančních potíží, tak jsou krátkodobé půjčky tím pravým produktem pro vás.

  Categories: Rychlá půjčka do výplaty

  Štítky:

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *