• Půjčky bez zaměstnání

  Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

  Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

  Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

  peníze_23

  Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

  Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

  Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

  Jste momentálně bez práce a potřebujete půjčit peníze? Dlouhodobá absence výplaty, na kterou jste byli ze zaměstnání se tak jako časem projeví. Můžete mít úspory jakkoli vysoké, ale jednoho den prostě dojdou. Výplata podpory v nezaměstnanosti ani sociálních dávek nedokáže pokrýt celý rozpočet rodiny a i když se na čas velmi uskrovníte, vyžijete tak tak. Co naplat, snad se vám brzy poštěstí znovu se uplatnit na trhu práce a tím pádem se váš rodinný rozpočet opět oživí. Pokud ale do té doby přijde nějaký nenadálý výdaj, nečekaná složenka, pokazí se spotřebič v domácnosti, není zpravidla jiné řešení než si krátkodobě vypomoci půjčkou. Na tom by nebylo nic tak neobvyklého, potíž je v tom, že lidé bez zaměstnání to nemají právě na trhu s půjčkami jednoduché. Z důvodu jejich velmi nízkých příjmů jsou možnosti půjček značně omezené, jelikož jednotlivé společnosti se obávají o návratnost svých investic. Ale nemusíte ztrácet naději, řešení se vždycky najde, i když jste momentálně bez práce. Nemusíte žádat ani nikoho z rodiny či přátel o půjčku, diskrétní řešení vám nabídne alespoň některá nebankovní společnost. Jen si musíte správně vybrat. Jak tedy na to, abyste jako nezaměstnaní získali půjčku?

  Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

  Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

  Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

   

  Půjčky pro nezaměstnané

  Jste-li momentálně bez práce a vedeni na úřadu práce, buď pobíráte podporu v nezaměstnanosti a nebo v případě, že na ni nemáte nárok, sociální dávky. Jsou to sice nějaké peníze, ale z nich sotva tak zaplatíte nájem a pokryjete základní životní potřeby rodiny. A někdy ani to ne. Z toho důvodu jsou vaše příjmy finančními institucemi považovány za nedostačující, zejména u banky, a vaši bonitu při žádosti o půjčku snižují na totální minimum. Chodit tedy do banky je naprosto zbytečné, i když jste třeba mnoholetým zákazníkem a nevykazujete právě malé zůstatky na účtu. Striktní podmínky konkrétních bankovních ústavů jsou dané a jen stěží je dokážete naplnit. Určitou možnost nabízí snad jen kreditní karta nebo kontokorent u běžného účtu, pokud si chcete půjčit jen pár tisícovek a máte tyto úvěrové produkty již předem sjednány. V opačném případě je daleko lepší obrátit se rovnou na nebankovní společnost, která má pro vás více akční řešení. Penězi můžete v pohodě disponovat ještě týž den, kdy o ně požádáte.

  Chci půjčit

  Okamžitá online půjčka

  Nebankovní společnosti jsou v povědomí lidí zakotveny jako poměrně rychlý zdroj financí, který funguje pro každého. To je pravda jen do určité míry. I soukromý sektor musí dodržovat pravidla daná zákonem a ověřit si platební schopnost každého žadatele o půjčku. Jakmile zjistí, že je další úvěr nad rámec jeho možností, půjčku mu neschválí stejně jako v bance. Ale to se týká opravdu jen extrémně předlužených jedinců na okraji dluhové pasti u nichž je naprosto evidentní, že nikdy nejsou schopni dostát svým závazkům. Běžný člověk s nesplaceným úvěrem, nezaměstnaný, matky na mateřské, studenti, důchodci, dokážou naplnit i více benevolentní podmínky nebankovních půjček. Záleží také na tom, kolik peněz si chcete půjčit. Pokud máte zájem jen o pár drobných, tak abyste vyšli do výplaty, nebo než přijde podpora či sociální dávky, případně zaplatili neodkladné složenky, pak vám jistě postačí rychlá online půjčka. Ta je pro svoji jednoduchost mezi klienty nejvíce vyhledávaným finančním produktem, jelikož vám doslova během několika málo minut dokáže vytrhnout trn z paty. Online půjčku si totiž kompletně vyřídíte jen v prostředí internetu, nemusíte kvůli tomu nikam chodit na kamennou pobočku a vyplňovat stohy papírů. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde má podobu rychlého interaktivního formuláře. V něm uvedete jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo a posuvníkem na webu si navolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, který vás následně ihned informuje o výsledku. Je-li vám půjčka přiklepnuta, pak na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Poté jsou vám peníze vyplaceny na bankovní účet  a nebo v hotovosti. Přitom se nemusíte zdržovat žádným papírováním ani k půjčce dokládat žádná potvrzení. Některé společnosti nenahlíží ani vůbec do registru dlužníků a jako doklad o příjmu jsou ochotny akceptovat i výplatu podpory v nezaměstnanosti nebo sociálních dávek. Avšak riziko takto poskytnutého úvěru je na druhou stranu vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti.

  Půjčky se zástavou

  Pro nezaměstnané nejsou ale určeny jen malé mikropůjčky, půjčit si lze i několik desítek či stovek tisíc korun. Je samozřejmé, že u tohoto typu úvěru budou i podmínky sjednání nastavené poněkud jinak. Vzhledem k tomu, že jste momentálně bez práce, bude společnost pravděpodobně požadovat vyšší záruky splacení než kdybyste jí doložili příjmy z klasického zaměstnaneckého poměru. Ručení za půjčku může mít jednak podobu další osoby jako ručitele, který je vlastně spolužadatelem o půjčku a nebo můžete zastavit nemovitost. Přitom se nemusí jednat jen o nemovitost ve vašem výlučném vlastnictví, zastavit lze jakýkoli objekt – družstevní podíl na bytě, byt v osobním vlastnictví, dům, pozemek, zahradu, komerční objekt. Důležité je, aby hodnota majetku v dostatečné výši odpovídala půjčené částce. Společnosti zpravidla půjčují do 60 % odhadní ceny nemovitosti, ale mezi poskytovateli jsou velmi výrazné rozdíly. Proto je dobré se nejprve na trhu zorientovat a teprve poté podat žádost o půjčku. I půjčku se zástavou si vyřídte kompletně online, nemusíte se obávat žádného složitého papírování. Žádost podáte na internetu a jakmile vám ji schválí, jste pracovníkem společnosti telefonicky kontaktováni a s ním se už pak dohodnete na podrobnostech. Dokumenty, jež je třeba doložit (výpis z katastru, odhad, kupní či darovací smlouvu), můžete zaslat v elektronické podobě, poštou či případně donést osobně na pobočku. Záleží jen čistě na vás, jakému jednání dáváte přednost. Pokud potřebnými dokumenty nedisponujete s aktuálním datem, může společnost s vaším souhlasem vše zajistit sama a vás jen informovat. Po podepsání smlouvy jsou peníze okamžitě převedeny na bankovní účet.

  Půjčky bez zaměstnání jsou specifickou kategorií nebankovních společností a jsou určeny zejména těm žadatelům, kteří nemají jak doložit své příjmy. Mezi poskytovateli volte vždy certifikovanou společnost s dlouhou dobou působnosti na trhu, která je pro vás zárukou jistoty kvalitních služeb. Za půjčku neplatíte předem žádné poplatky a vždy vám předloží jasnou transparentní smlouvu.


  Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

  Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

  Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

  peníze_3

  Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

  Categories: Rychlá půjčka do výplaty

  Štítky:

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *