• Půjčky ihned i s exekucí

  Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

  Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

  Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

  peníze_23

  Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

  Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

  Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

  Exekuce je nemilá záležitost jistě pro každého. Jakmile se vám exekutor zjeví za dveřmi, už nic nenaděláte. Pustit do bytu ho musíte a nesplaceným dluhům se jen stěží vyhnete. Ale i takové vypjaté stiuace mají adekvátní řešení, jehož základem je dohoda obou stran. Záleží jen na vás jakým způsobem chcete dostát svým závazkům, ale určitě je třeba celou situaci řešit hned a nic neodkládat. Můžete se jednak dohodnout na splátkovém kalendáři a nebo můžete jednorázově celou exekuci vyplatit. Ptáte se jak, když nemáte peníze? No přeci půjčkou. Na finančním trhu existují přímo oddlužovací společnosti, které se výplatou exekucí zabývají. Pokud ale dlužíte jen pár tisícovek, můžete požádat i o běžnou spotřebitelskou půjčku a s její pomocí exekuci okamžitě vyplatit. Takové řešení je daleko efektivnjší, než kdybyste exekuci spláceli po několik měsíců. Je totiž třeba si uvědomit, že prodlužováním splátek se vám celkový dluh neustále navyšuje. Musíte zaplatit nejen původní dlužnou částku, ale i úroky z prodlení a sankční poplatky, a nakonec i celé náklady exekučního řízení. A ty v mnoha případech nejsou právě malé. Někdy původní dlužnou částku převýší i několikanásobně, a tak třeba z nezaplacené pokuty za parkování je najednou dluh v řádu desítek tisíc. Když exekuci zaplatíte najednou, dokážete na ní ještě ušetřit. A s tím vám právě pomůže půjčka.

  Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

  Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

  Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

   

  Kde půjčí lidem v exekuci?

  Máte-li z důvodu exekuce obstavený bankovní účet je více než evidentní, že žádat o půjčku banku je naprosto zbytečné. Stejně tak, i když můžete sice volně disponovat bankovním účtem, ale vaše osoba je kvůli nesplaceným dluhům evidována v registru neplatičů. Tradiční velké bankovní domy nejsou právě nakloněny poskytovat půjčky zadluženým lidem, jelikož se obávají o návratnost svých investic. Pokud tedy v bance zjistí, že máte další nesplacené závazky, je zbytečné cokoli dál řešit. Určitou nadějí však zůstávají nebankovní společnosti, které jsou připraveny i na klienty v exekuci. Pro tyto případy mají dokonce i půjčky, které ani nevyžadují účet v bance a bez problému vám je vyplatí v hotovosti. Přitom není nutné čekat ani na složenku a trápit se dodacími lhůtami české pošty. Peníze máte připraveny k vyzvednutí stejně rychle jako kdyby se jednalo o bankovní převod. Jen si budete muset zajít do nejbližší trafiky a nebo zajet na benzinku. Peníze vám vydá obsluha platebního terminálu jen na základě elektronického kódu, který obdržíte SMS zprávou. Nemusíte se nikomu prokazovat doklady, vše probíhá naprosto diskrétně a tudíž odpovídá požadavkům osoby v exekuci.

  Chci půjčku

  Nebankovní půjčka s exekucí

  Nedá se říci, že by všechny nebankovní společnosti automaticky poskytovaly půjčky lidem v exekuci. Je jasné, že každá společnost se snaží minimalizovat riziko poskytnutého úvěru na totální minimum. Avšak dobrou zprávou je, že všechny žádosti jsou posuzovány individuálně, a tak je vždy možné nalézt řešení vyhovující oběma stranám. Z toho důvodu není tedy nemožné získat i v exekuci úvěr v hodnotě několika sta tisíc nebo milionu korun. Jen budete muset za tak velkou půjčku něčím ručit. Buďto to bude vhodná osoba, která se zaváže jako ručitel a nebo zastavíte majetek. Zastavit lze cokoli, družstevní podíl na bytě, byt v osobním vlastnictví, dům, chatu, pozemek, komerční objekt. Dokonce lze zastavit i majetek, který je součástí již probíhajícího exekučního řízení. Pro řadu nebankovních společností není problém díky odpovídající hodnotě nemovitosti celou exekuci vyplatit, tím uvolnit nemovitost k dalším účelům, tedy ručením za novou půjčku a vám poskytnout úvěr v odpovídající výši. Můžete si jej i navýšit o potřebnou částku, takže získáte další peníze jinde, které vhodně upotřebíte. Novou půjčku budete splácet za podmínek, které jste si nově ujednali, exekuci budete mít z krku a tím pádem se zbavíte veškerých dosavadních finančních starostí.

  Rychlá půjčka v exekuci

  Avšak i v exekuci si můžete sjednat jen malou půjčku v rozsahu stovek či tisíc korun. Pokud vám schází jen pár drobných, pak můžete využít malé nebankovní půjčky tzv. mikropůjčky, které mají velmi jednoduché podmínky. Některé společnosti totiž ani nenahlíží do registru dlužníků a nepožadují potvrzení o příjmu. Tím pádem máte možnost získat rychlý úvěr jen na základě vyšší úrokové sazby a kratší doby splatnosti. Nikoho nezajímá vaše platební morálka, zda dlužíte či nikoli. Valná většina těchto drobných půjček je schválena s pomocí plně automatizovaného systému, bez jakéhokoli papírování a vy jste obratem informováni o schválení půjčky. Půjčku si můžete nechat vyplatit v hotovosti a nebo převodem na bankovní účet. Malé půjčky jsou zpravidla dostupné 24 hodin denně i během víkendu, takže se na ně můžete spolehnout v jakékoli finanční tísni.

  Půjčka od soukromé osoby

  Půjčka od soukromé osoby je určitou alternativou nebankovních půjček a často na ni spoléhají lidé, kteří s žádostí o půjčku nikde jinde neuspěli. Půjčka od soukromé osoby se ve svých podmínkách značně liší. Jednak nemá žádné standardně nastavené podmínky a tudíž je vždy možno si každou půjčku vyjednat na základě individuálních potřeb. Soukromého investora nezajímá vaše platební minulost, jestli máte exekuci nebo někomu dlužíte, ani to, zda někde pracujete. Nikdo nenahlíží do registru dlužníků a nepožaduje po vás kopu papírů. Půjčka je podložena pouze úvěrovou smlouvou a podstatné je dodržet splátkový kalendář na kterém se vzájemně dohodnete. Avšak u půjček od soukromníků je potřeba větší opatrnost, jelikož nikdy nevíte, na koho právě narazíte. Z toho důvodu si každou soukromou osobu nejprve prověřte v různých internetových diskuzích a fórech, poptejte se známých v okolí a teprve potom se rozhodujte. Nikdy nepřistupujte na jednostranně výhodné podmínky a nenechte se ovlivnit časovou tísní. Prostě pokud se vám nebude něco zdát, raději smlouvu o půjčce nepodepisujte a snažte se hledat jinde. Ušetříte si tím do budoucna mnohé problémy, které by vás v extrémním případě mohly připravit i o střechu nad hlavou. U půjček od soukromé osoby můžete sice držet peníze v ruce okamžitě, ale za cenu vyššího úroku a kratší doby splatnosti. Dříve než si takovou půjčku sjednáte, vše důkladně rozvažte.

  Lidé s exekucí mají možnosti půjček značně omezené, avšak vždy je možné nalézt vhodného poskytovatele půjčky a adekvátní řešení odpovídající dané situaci. Výše půjčky není nijak omezena, ale samozřejmě, že čím vyšší půjčka, tím jsou požadovány také větší záruky splacení.


  Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

  Nechcete nebo nemůžete dokládat bance svoje příjmy? Pak zvolte půjčku bez potvrzení o příjmu, které poskytují nebankovní společnosti působící na českém trhu.

  Půjčka bez potvrzení o příjmu je velmi žádaným produktem, který využívají jak nezaměstnaní, tak i maminky na mateřské dovolené, důchodci či živnostníci, kteří mohou mít s prokazováním svých příjmů potíže, ačkoliv to nutně nemusí znamenat, že by měli problémy se splácením půjčky potíže. Získejte nebankovní půjčky až do výše 50 tisíc Kč rychle a jednoduše bez zbytečného papírování.

  Categories: Rychlá půjčka do výplaty

  Štítky:

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *