• WordPress.com Gets a Perfect Score from the EFF for Digital Privacy Rights

  Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

  Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

  Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

  peníze_23

  Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

  Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

  Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

  At Automattic, we’re proud of our commitment to fighting for the digital rights of our users and of our work to keep the internet free and open. Today we’re honored to receive another perfect score from the Electronic Frontier Foundation (EFF) in its annual Who Has Your Back? report.

  Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

  Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

  Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

   

   

  The EFF is a well-known nonprofit organization committed to defending digital privacy, free speech, and innovation, and their report evaluates internet companies on how well they safeguard user information when governments come knocking.

  This continues our streak of perfect scores. We received 5/5 stars in the last Who Has Your Back? report that we were included in (2015), and 5/5 stars in the EFF’s most recent Who Has Your Back?: When Copyright and Trademark Bullies Threaten Free Speech report (2014).

  In this year’s report, the EFF awarded stars to WordPress.com for:

  • Following industry-wide best practices.
  • Promising to notify users about law enforcement requests before turning over data.
  • Refusing to voluntarily provide government with access to any data about users for law enforcement, intelligence gathering, or other surveillance purposes.
  • Fighting for user privacy in Congress by taking a public position against the re-authorization of Section 702.
  • Standing up to National Security Letter (NSL) gag orders.

  This last criterion is especially important in this day and age. NSLs are a legal tool that give the FBI power to demand data about ordinary American citizens without judicial review, while also prohibiting service providers like Automattic from informing the public or the users affected by the requests. The potentially indefinite gag orders associated with NSLs worry us, and many others.

  Fortunately, there are new legal procedures that allow internet companies like us to request judicial review of the troublesome gag orders associated with NSLs. Unfortunately, we can’t provide specifics, but we can tell you that our policy is to ensure that every NSL gag order imposed on us (if any) is reviewed by a judge, as now allowed by the law. On the numbers of NSLs that we receive, we report the most we can under the law in our transparency report, which as you can see is not very much.

  Outside of these criteria, we continually work to make our own legal policies and practices for safeguarding user information as user-protective as possible. We have stringent requirements for disclosing user data in response to government requests, we push back on any overreaching demands, and we’re as transparent as we are allowed to be (within the law) about the requests we receive. You can check out our bi-annual transparency report here.

  We’re very encouraged that many companies in this year’s report scored well, and are thrilled to be in good company. This isn’t a zero-sum game; companies can work together (and with the EFF!) to advance policies and practices that protect internet users. We do what we can to protect our own corner of the internet, but also like to share our learnings with others who might build on or improve what we’ve done. This is why our Legal Guidelines, legal forms, DMCA templates, Terms of Service, and Privacy Policies are all licensed under Creative Commons licenses, and many of these documents are available on GitHub.

  We hope other companies, especially smaller startups, can use or take inspiration from the policies we’ve built to further user rights on their own sites and platforms.

  Thank you to the EFF for including us in your report, and for all of your work to advance important digital rights online. And thanks especially to every WordPress.com user for continuing to trust us with your sensitive information and content. We’ve got your back.

  Filed under: Admin Bar
  Zdroj: https://nebankovnipujckybrno.wordpress.com/

  Nechcete nebo nemůžete dokládat bance svoje příjmy? Pak zvolte půjčku bez potvrzení o příjmu, které poskytují nebankovní společnosti působící na českém trhu.

  Půjčka bez potvrzení o příjmu je velmi žádaným produktem, který využívají jak nezaměstnaní, tak i maminky na mateřské dovolené, důchodci či živnostníci, kteří mohou mít s prokazováním svých příjmů potíže, ačkoliv to nutně nemusí znamenat, že by měli problémy se splácením půjčky potíže. Získejte nebankovní půjčky až do výše 50 tisíc Kč rychle a jednoduše bez zbytečného papírování.

  Categories: Online nové rychlé nebankovní půjčky

  Štítky:

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *